ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ЩАСТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

29 грудня 2015

АТН

Напередодні новорічних свят у Харкові пройшла благодійна акція «Подаруй дітям своє тепло!» Ініціатором акції виступила харківська служба таксі «30-40». В рамках акції була організована святкова програма із новорічними подарунками дітям Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія», Обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію №1, а також Центру психіатричної допомоги дітям Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3.

Крім того, служба таксі «30-40» надала цим установам санітарно-гігієнічні засоби і забезпечила канцтоварами, зокрема, ручками, олівцями, зошитами, фарбами, кольоровим папером.

В акції «Подаруй дітям своє тепло!» могли взяти участь всі бажаючі, як організації, так і приватні особи. Інформація про збір допомоги дітям також була поширена серед співробітників служби таксі «30-40 КУЛІ». Завдяки водіям і диспетчерам були зібрані дитячі іграшки та одяг.

 

Акція «Подаруй дітям своє тепло!» відбудеться і в 2016 році. До участі в ній служба таксі «30-40 КУЛІ» запрошує всіх бажаючих! Надати допомогу дітям можуть як організації, так і приватні особи. Предметами першої необхідності є санітарно-гігієнічні приналежності, включаючи пральний порошок, мило, шампунь, зубну пасту і зубні щітки, туалетний папір. Крім того, необхідний одяг для дітей віком від 1,5 до 17 років, взуття, канцтовари, зокрема, ручки, кольорові і прості олівці, кольоровий та звичайний папір. Бажаючі взяти участь у благодійній акції «Подаруй дітям своє тепло!» можуть надати будь-яку іншу допомогу і, на свій розсуд, подарувати дітям, наприклад, іграшки або предмети побуту.

З питань участі в акції та надання допомоги дітям просимо звертатися в прес-службу таксі «30-40» за телефоном 067 422 80 72, або відправляти пропозиції на електронну адресу press@3040.com.ua.

Інші новини про нас

Засновник служби таксі "30-40" Руслан Сайфулін дав ЗМІ коментар з приводу ДТП на окружній.

26 листопада 2021 ТСН

СЛУЖБА ТАКСІ «30-40» ВИСТУПИЛА ПАРТНЕРОМ БЛАГОДІЙНОГО ЗАБІГУ

20 жовтня 2021

СЛУЖБА "30-40" ВЗЯЛА УЧАСТЬ В АВТОПРОБІГУ, КОТРИЙ БУЛО ПРИСВЯЧЕНО ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

25 серпня 2020