Історія

• Наша компанія

Служба «30-40» – провідний оператор ринку перевезень таксі Харкова та один з найкрупніших операторів України.  

• Наші переваги

«30-40» використовує технологічні рішення, котрі відкривають для споживачів широкі можливості щодо формі оплати, інформаційного супроводу замовлення та отримання зворотного зв'язку. Також ми регулярно надаємо споживачам різні системи знижок і пропонуємо брати участь в акціях.

• Наша мета / місія

Системно підвищувати якість послуг, тим самим створюючи і впроваджуючи нові стандарти обслуговування пасажирів у вітчизняну сферу перевезень таксі.

• Наші досягнення

2011. Першими серед українських служб таксі відмовилися від рацій на перевагу мобільних телефонів.

2012. Першими серед українських служб таксі запровадили короткий телефонний номер 3040 для замовлення автомобіля.  

2013. Першими у Харкові впровадили стандарти обслуговування, зокрема, безкоштовний call-back й подачу автомобіля протягом 10 хвилин.  

2014. Приступили до розробки мобільного додатку для виклику таксі.

2015. Першими серед українських служб запропонували споживачам окремий сервіс з опрацювання пропозицій та повернення забутих речей. Сервіс надається за коротким номером 3050. За підсумками року удостоєні звання «Лідер галузі».

2016. Компанія завершила тестування і вивела на ринок мобільний додаток для замовлення таксі «ЕТaximo». За підсумками 2016 року посiла перше мiсце в Національному бізнес-рейтингу (НБР) і була вдруге удостоєна звання «Лідер галузі».

2017. Компанія запропонувала споживачам нову концепцію оформлення автомобілів служби – «Таксі твого міста»

2019. Служба таксі «30-40» впровадила новий сервіс – забезпечила автомобілі власного автопарку дитячими кріслами "Britax Römer" та надала споживачам можливість замовити встановлення такого крісла на час поіздки.

2020. Під час розповсюдження вірусу COVID-19 компания розробила та впровадила комплекс заходів задля захисту здоров`я пасажирів, зокрема, обладнала автомобілі власного автопарку захисними полімерними перегородками.

2020. Компанія впровадила та впровадила єдиний стандарт одягу водіїв – влансу брендовану форму.

Якщо ви запитаєте, яке таксі улюблене у Харкові, багато жителів міста без сумнівів назвуть службу 30-40. За роки роботи ми заслужили відмінну репутацію та стали лідером на цьому ринку послуг.