Інформація про фонд

Ласкаво просимо на сторінку Міжнародного Благодійного фонду «30-40»!

Ми - це організація, присвячена наданню гуманітарної та військової допомоги в умовах конфлікту та агресії. Наш фонд виник з метою допомогти воїнам та мирним жителям, які постраждали від російської агресії, зокрема у Харкові та його околицях.

Наша місія полягає у забезпеченні необхідної допомоги тим, хто зараз захищає нашу землю від російської агресії. Ми прагнемо забезпечити військових усіма  життєво необхідними речами, транспортними засобами, медикаментами та технічними засобами, які їм необхідні для виконання завдань та успішного виходу зі складних ситуацій.

Наш фонд працює в тісному співробітництві з іншими благодійними організаціями, місцевими та міжнародними партнерами, аби максимально ефективно забезпечити допомогу. Ми пишаємося нашими партнерствами, які допомагають нам досягати поставлених цілей та забезпечувати більше людей необхідною допомогою.

Міжнародний Благодійний фонд «30-40» щиро запрошує інші організації приєднатися до нашого набутого досвіду та підтримки, яку надаємо воїнам та мирним жителям Харкова у боротьбі проти російської агресії. Разом ми можемо зробити більше і забезпечити допомогу, яка нашим співвітчизникам так потрібна. Якщо ваша організація має бажання долучитися до нашого фонду та надати фінансову підтримку, ми розглянемо всі пропозиції та спільно визначимо найбільш ефективний шлях співпраці. Ми зрозуміємо ваші цілі та потреби і зробимо все можливе, щоб забезпечити вам сприятливі умови та максимальну ефективність вашої допомоги.

Приєднуйтеся до Міжнародного Благодійного фонду «30-40» і разом ми зможемо надати суттєву допомогу тим, хто потребує нашої підтримки в цей непростий період. Разом до перемоги.
 

Звіти по усім придбанням можна буде знайти в розділі "Активність фонду"   а також в наших соціальних мережах.

 Telegram  | Instagram  | Facebook 

 
Ще наші активності

Анти-тепловізійні плащі для військових.

Збір закрито! Банку розбили на сумі 51168 грн з потрібних 70000 грн

Передали для військових з 127 ОБрТрО 226 батальйону!